کناره گیری مدنی از معاونت سازمان حفاظت محیط زیست پذیرفته شدبه گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، در پیام عیسی کلانتری به مدنی آمده است که به دلیل عدم رضایت والدین وی برای ادامه خدمت در سازمان حفاظت محیط زیست، به دلیل برخی تنگ نظری های موجود در کشور به ناچار درخواست استعفا را پذیرفتم.
کلانتری افزود: جنابعالی در 6 ماهی که عهده دار مسئولیت در سازمان بودید عملا نشان دادید که با توجه به پشتوانه علمی بی نظیر، پشتکار ستودنی، رفتار مردمی، خلاقیت و ابتکار، عدم توجه به مشکلات مالی و تدارکاتی و با مشارکت مردمی چگونه می توان در راستای خدمت به مردم و کشور بدون هیچگونه چشمداشتی خدمت کرد و بیهوده نبود که در سن کم به مقام جوانترین استاد تمام یکی از دانشگاه های اروپای غربی نائل شدید.
مدنی متولد 1360 تهران، پژوهشگر و فعال محیط زیستی، فارغ التحصیل کارشناسی رشته مهندسی عمران از دانشگاه تبریز است، پس از آن برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به کشور سوئد رفت و در سال 1384 در رشته منابع آب از دانشگاه لوند فارغ‌التحصیل شد.
او در سال 1388 مدرک دکتری تخصصی خود را در رشته مهندسی عمران و محیط زیست از دانشگاه کالیفرنیا، دیویس دریافت کرد، پس از آن دوره پسادکتری را در رشته اقتصاد و سیاست محیط‌ زیست در دانشگاه کالیفرنیا، ریورساید گذراند.
مدنی مهر سال 96 به عنوان معاون اموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست دراین سازمان مشغول به کار شد و اخیرا درخواست کناره گیری داد.
علمی 9014**2017انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *